HABER

20 Tem 201615:59Niçin Candan Mühendislik Otogaz ?Otogaz montajı yapılmış ve ruhsata işlenmiş olan bir araçtan LPG sistemini söktürmekve ruhsat &...

 • 20 Tem 2016

  15:59

  Niçin Candan Mühendislik Otogaz ?

  Otogaz montajı yapılmış ve ruhsata işlenmiş olan bir araçtan LPG sistemini söktürmekve ruhsat & trafik tescilden düşürmek için yapılması gereken işlemler şu şekildedir; 1-Öncelikle yetkili bir Otogaz servisinde aracınızın LPG sisteminin söküm işlemi gerçekleşmelidir.

 • 20 Tem 2016

  14:31

  Aracınızı Yerinden Alıp Yerine Teslim Ediyoruz

  Otogaz montajı yapmayı düşünen araç sahiplerine yeni bir hizmet daha..Otogaz montajı için aracınızı İstanbul’un tüm ilçelerinden teslim alıyor , montajını aynı gün yapıyor ve tekrar aldığımız yere teslim ediyoruz. Otogaz montajı yaptırmak için vaktiniz mi yok sorun değil!

 • 20 Tem 2016

  10:47

  LPG’de %100 Müşteri Memnuniyeti

  Otogaz montaj ve bakım konusunda %100 müşteri memnuniyeti. Müşterilerimizin Otogaz montajı esnasında yada otogaz montaj sonrası hizmetimizden memnun ayrılmaları için azami gayret sarfeder, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaya gayret sarf ederiz.

 • 20 Tem 2016

  09:59

  Kaliteli Ürün & Doğru Montaj = Memnuniyet

  Otogaz LPG montajında en önemli konu hangi otogaz sistemin hangi motora uygun olduğunu tespit edilmesidir.Doğru ürünün seçilmesi ve Otogaz sisteminin araca ehliyetli ve tecrübeli servislerce montaj yapılması memnuniyet için şarttır.

 • 20 Tem 2016

  09:47

  Prins LiquiMax (Sıvı Lpg) Otogaz Sistemi

  Prins lpg otogaz doğrudan LiquiMax sistemi (Sıvı Püskürtmeli Lpg yada sıvı lpg sistemi) aracın kendi yakıt sistemine ait enjektörleri kullanarak LPG yi sıvı halde yanma odasına gönderir. Prins sıvı lpg sistemi master-slave (birinci-ikinci) yakıt sistemidir.

 • 20 Tem 2016

  09:44

  Otogazlı (Lpg) Araç Kontrolleri

  Otogaz montajı yaptırmış olan ve araçlarında LPG kullanan araç sahiplerinin araçlarında özellikle dikkat etmesi gereken bazı unsurlar bulunmaktadır..Aracınızda bulunan LPG sisteminin periyodik bakımlarının olduğunu unutmayınız.

Yorumlar Kapalı.