LPG’de %100 Müşteri Memnuniyeti

Otogaz montaj ve bakım konusunda %100 müşteri memnuniyeti. Müşterilerimizin Otogaz montajı esnasında yada otogaz montaj sonrası hizmetimizden memnun ayrılmaları için azami gayret sarfeder, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaya gayret sarf ederiz.

LPG’de %100 Müşteri Memnuniyeti

Otogaz Lpg montajı,bakım,ayar,otogaz tadilat ve proje konusunda %100 koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefini yerine getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz.. Müşterilerimizin Otogaz montajı esnasında yada otogaz montaj sonrası hizmetimizden memnun ayrılmaları için azami gayret sarfeder,müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaya gayret sarfederiz. Müşterilerimize periyodik olarak dönüşler yaparak memnun olmadığı konularda kendimizi düzeltir ve geliştiririz.

Otogazlı bir araç servisimize geldiğinde garanti kapsamında olsun veya olmasın,otogaz montajı isterse başka bir serviste yapılsın sorunları güler yüzlü servis elemanlarımız tarafından en kısa sürede çözümlenir.Araçtaki sorun aracın bünyesinden kaynaklı ise bakım servisimiz devreye girerek çözüm üretir ve yardımcı olunur..

Biz aracınızla ilgilenirken size de televizyonunuzu izlerken yada internet te gezinizken çayınızı yudumlamak kalır..

Candan mühendislik otogaz montaj servisi olarak 1996 yılından beri otogaz montajı,bakım,proje  ve mühendislik hizmeti vermekteyiz. Türkiyenin en büyük otogaz servislerinden olan candan mühendislik Atiker-brc-prıns ve lovato otogaz sistemlerinin  montajının yanında  tüm otogaz markalarının bakım ve ayarlarını yapmaktadır..

Gelişen motor teknolojisini yakından takıp ederek en iyi hizmetin ancak bilgi ile verebileceğinin farkındayız..Bu yüzden kendimizi sürekli yeniliyoruz..

 

Otogaz güven işidir- güveninize layık olmaya çalışıyoruz..

Eger önceliğiniz kalite ve güvense doğru yerdesiniz..

Candan mühendislik otogaz montaj servisi

Servisimiz:

Atiker sıralı ve sıvı otogaz sistemleri Ümraniye yetkili bayisi

Lovato lpg otogaz sistemleri Ümraniye yetkili bayisi

BRC Otogaz Sistemleri Ümraniye yetkili bayisi

Prins sıralı ve sıvı Otogaz Sistemleri Ümraniye yetkili bayisi

Bir Yorum Yazın