HİZMETLER

Candan Mühendislik Otogaz montaj servisi müşterilerine aşağıdaki hizmetleri vermektedir: Otogaz montajı :Türkiye piyasasında mevcut bulunan aşağıda sayacağım ürün montajı Otogaz...

Candan Mühendislik Otogaz montaj servisi müşterilerine aşağıdaki hizmetleri vermektedir:

  • Otogaz montajı :Türkiye piyasasında mevcut bulunan aşağıda sayacağım ürün montajı Otogaz servisimizde yapılmaktadır .Otogaz montajı konusunda çok hassas ve tecrübeli olan firmamız Otogaz montajının önemini çok iyi bilmektedir .Otogaz montajı konusunda bilinçli ve deneyimli Ustalarımız periyodik olarak eğitim almakta ve kendini değişen teknolojik şartlara göre yenilemektedir .Kazançlı bir sürüş yaşamanın ilk şartının doğru bir Otogaz montajı olduğunun bilincinde olan Candan Mühendislik bu konuda gerek sarf malzeme gerek el işçiliği konusunda hiçbir şeyden kaçınmaksızın üretim yapmaktadı. Yapılan araçların teknik ve görsel açıdan kontrolleri mak. mühendislerimiz tarafından yapılmaktadır.. Temel prensibimiz şudur : otogaz da memnuniyeti belirleyen ilk unsur işçiliktir..

Bayiiliklerimiz:

Atiker sıralı ve sıvı otogaz sistemleri Ümraniye yetkili bayisi

Lovato lpg otogaz sistemleri Ümraniye yetkili bayisi

BRC Otogaz Sistemleri Ümraniye yetkili bayisi

Prins sıralı ve sıvı  Otogaz Sistemleri Ümraniye yetkili bayisi

  • Otogaz bakım ayar ve onarım: Otogazlı araçların markası ne olursa olsun bakım,periyodik, kontrol ,arıza onarım ve ayar işlemleri servisimizde yapılmaktadıPiyasada montajı yapılan ürünler veya daha önce piyasada olan Ama şu anda montaj yapılmayan ( bayisi kalmamış) otogaz sistemleri de dahil olmak üzere tüm Otogaz markalarının ayar programları servisimizde bulunmaktadır.Ayar ve bakım hizmeti verebildiğimiz markalar şu şekildedir .

 Prins, BRC, Lovato, Atiker, Landirenzo

  • Tadilat işlemleri : Otogazlı araçların bilindiği gibi Otogaz tanklarının ömrü 10 yıl olup 10 yıllık süreyi dolduran Otogaz tankları değişmek zorundadır .Bunun yanında değişen kriterler ve teknik şartlardan dolayı bir takım tadilat işlemleri olabilmektedir ..Candan Mühendislik Otogaz montaj servisi bu değişim ve tadilat işlemlerini yapmakta ve bu yaptığı işi projelendirmektedir.. MMO sızdırmazlık istasyonları yetkili bir servis olan Candan Mühendislik den gelen işi ve projeyi kontrol ederek aracın muayenesine izin vermektedir ..
  • Karbüratörlü araç ayarı :Otogaz servisimizin bir şubesi olan Ümraniye Sanayi Sitesi’ndeki diğer servisimiz sadece karbüratörlü araç montajı ve ayarı yapmaktadıKarbüratörlü araçlarınızın bakım ve ayarları için gerekli olan altyapı ve Personel Ümraniye şubemizde bulunmaktadır. Otogaz sistemlerinde karbüratörlü ayar bakım ve ayarı farklı bir statüdedir .Bu konuda tecrübeli ve Ehil bir usta gerekmektedir .Şubemizde bu konuda Eğitimli ve tecrübeli personelimiz karbüratörlü araçlarınızın Her türlü ayar ve bakım işlerini yerine getireceklerdir .
  • Araçların ateşleme sistemi kontrolü : Otogazlı aracınızda oluşan bir sorunun ( aracın bünyesinden veya Otogaz sisteminden olsun fark etmez ) veya bir problem gördüğünüzde mutlaka Candan mühendislik’e gelmelisiniz..Servisimizde aracın ateşleme sistemi konusunda uzman ustalarımız bulunmakta ve aracınızın aynı zamanda ateşleme sisteminide kontrol edebilme şansınız olmaktadır ..Tespit edilen sorun aracın sahibine iletilir ve bu sorun doğrultusunda araç sahibi en yakın serviste aracının ateşleme sistemi ile alakalı  sorununu çözmüş olur ..Diğer Otogaz servislerinden Candan mühendisliğinin en büyük farkı aracın bünyesinden de Olabilecek olan sorunlar konusunda Candan Mühendislik kayıtsız kalmamakta ve müşterimizi doğru yönlendirmek adına bilgi ve tecrübemizi ortaya de etmekteyiz
  • Egzoz emisyon pulu : Benzinli, otogazlı yada dizel tüm araçların egzoz emisyon pulu resmi çevre Bakanlığından onaylı olarak  servisimizde verilmektedir ..Egzoz emisyon ölçümü yaptırabilmek için servisimize gelmeniz ve aracınızın kontrolden geçmesi gerekmektedir …
  • Ayagınıza servis hizmeti: Otogaz montajı yaptırmayı düşünen araç sahiplerine sunduğumuz diğer bir hizmetimiz aracı İstanbul içerisinde herhangi bir ilçede bulunduğu yerden alıp montajını yaptıktan sonra tekrar aynı yere teslim etme hizmetimiz mevcuttur . Otogaz montajı yapmak için servisimize gelecek vakti veya imkanı olmayan müşterilerimiz bizi aramakta ve servisimizin bu hizmetinden faydalanabilmektedir..

8-Kalorifer petek temizliği : Araçlarda kalorifer peteği tıkalı olması durumunda araç içi ısıtma işlemi gerçekleşmez.Bu durumda çözüm ya torpido vs parçalar sökülerek kalorifer peteğine ulaşılır ve temizlenir yada petek sökülmeden araç üzerinde tıkalı olan kanallar açılır.Bu temizlik işlemi için Candan mühendislik Ümraniye şubemizde  mevcut olan temizlik makinesine ve temizleme solüsyonuna ihtiyaç vardır.

Aynı zamanda tıkalı olan radyatörlerinizde bu işlem sayesinde temizliği yapılmaktadır.

 

Yorumlar Kapalı.